کسب درآمد رایگان از طریق مرورگر

سوالی که شاید اول پیش باید این باشه که چه طور میشه از طریق مروگر به صورت کاملا رایگان کسب دارآمد داشت. قبل از اینکه بخوام پاسخ این سوال را بدم باید چند نکته را عرض کنم.
همیشه این در خاطرم بود که سال ها پیش زندگی افراد پول دار بررسی می کردیم. که چطور به این همه پول دست پیدا کردن. چی کار کردن که این قدر ثروت مند هست. چرا اون افراد باید این قدر کیفیت زندگی شون بالا باشه؟ چرا یکی در جوانی فلان ماشین یا خانه آنچانی داره؟
باید بگم برای این سوالات جواب های هم پیدا می کردم. مثلا خب خانواده ای پولدار داشتن و از پول خانواده استفاده می کرد و در کسب کار ها سرمایه گذاری میکردن و پول دار تر می شدن. خب خانواده هاشون پول از کجا بدست می آوردن؟ برای این هم جوابی پیدا میکردم مثلا زمان های خیلی قبل داخل تهران یا شهر های اطراف تهران زمینی داشتن کم ارزش که در حال حاضر به خاطر مسائل اقتصادی رشد جمعیت و رشد جامعه شهر نشینی، تورم و . . . ارزش این زمین ها چند صد برابر شده و به همین سادگی پول دار شدن.
همیشه با خودم می گفتم چرا پدر مادر های ما به فکر شون نرسید که مثلا قطعه زمینی ارزون یه جایی بگیرن تا الان گرون شده باشه تا بتونیم ازش استفاده کنیم. واقعیت اینکه هیچ کس فکر نمی کرد و یا حتی باور نمی کرد که زمینی که متری چند هزار تومان ارزش داره به متری چند میلیون تومان برسه. هیچ کس این روز نمی دید که بخاد روش سرمایه گذاری کنه. صادقه اگه شما را با اطلاعات امروز به گذشته بر می گردوندن. آیا اینکار نمی کردید؟! آیا روی زمین های ارزون که روزی قرار ارزش چند صد برابری پیدا کنه سرمایه گذاری نمی کردید؟ شما اگه می دونستید چنین اتفاقی می افته قطعا اینکار می کردید. حتی اگه اون زمان پول هم نداشته باشید حاضر بودین قرض کنید و روی این زمین ها سرمایه گذاری کنید.
وقتی این طوری صحبت می کنیم این سوال پیش میاد که چرا الان سرمایه گذاری نکنیم که چند سال بعد برداشت کنیم. جواب ما چیه برای این سوال. یا بهتر بگیم چه بهانه ای می آریم؟!! که الان اینکار نکنیم. اجازه بدید پاسخ این سوال را هم خودم بدم. اولین پاسخ یا بهتره بگم بهانه ای که میاریم اینکه. ما دیر بدنیا اومدیم! و همه چیزی های خوب دنیا را یا کشف کردن و یا سرمایه گذاری کردن، گرون شده دیگه زورمون نمی رسه که سرمایه گذاری کنیم. باید قبول کرد که جواب خیلی از ما همینه. و در ادامه با قاطیعت میگیم اگه ما زمان قدیم به دنیا می اومیدم اینکار می کریدم. ولی حقیقت اینکه ما اون زمان هم همین کار نمی کردیم. چون همون زمان هم بهانه های مختلفی میاوردیم. برو بابا دیونه ای فلان زمین بخری چه فایده ای داره اُسکل! عقل تو سرت نیست!
واقعیت اینکه افرادی که اون زمان ریسک کردن و سرمایه گذاری کردن. الان پول دارن و از کیفیت بالای زندگی شون لذت میبرن. بله ریسک کردن حرف های بی خود و بی فایده ای اطرافیان تحمل کردن والان ثروت مندن. قبول دارم شاید شما سرمایه گذاری کنید و ریسک کنید و پول دار نشید. چرا که خاصیت ریسک همینه یا موفق می شیم یا شکست می خوریم. در صورتی که شکست بخوریم سرمایه خودمون از دست دادیم. به همین علت که میگیم به ریسکش نمی ارزه و اینکار انجام نمی دیم. البته حق دارید.

ولی من می خوام شما را با سرمایه گذاری آشنا کنم که هیچ سرمایه نمی خواد!!
خاطرتون هست پیش تر گفتیم اگه شما را به گذشته زمان حال تون برگردونم شما قطعا سرمایه گذاری می کردید. الان این فرصت پیش اومده شما همین الان در گذشته آینده تون هستید! آینده خواهد آمد و امروز، همین لحظه میشه گذشته شما!
تا همین چند سال پیش بیشتر افراد می گفتن ارز های دیجتال قانونی نیست، کلاهبرادی، ریسک بالای داره. خود من هم از همین افراد بود خاطرم هست چند سال پیش یکی از دوستان به من پیشنهاد کرد ارز دیجتال بیت کوین بخریم من بهش گفتم دیگه گرون شده و بعیده بیشتر از این گرون بشه و ریسک داره و ضرر میکنیم. اگر من اون زمان چند میلیون سرمایه گذاری با ریسک انجام میدادم الان نزدیک یک میلیار سرمایه داشتم. در حال حاضر هر یک بیت کوین که روزی فقط چند هزار تومان ارزش داشت. الان بیش از ۹۰ میلیون تومان ارزش داره باور کردنی نیست. بله گفتیم افرادی دارن از این همه پول لذت می برن که در گذشته ریسک کردن.
خب چرا دارم این حرف ها را می زنم. آیا باید الانم ریسک کنیم و برای هر بیت کوین بیش از ۹۰ میلیون پول بدیم. که در آینده بیشتر بشه. اگه پول اضافه دارید میتونید روی ارز های دیجتال سرمایه گذاری با ریسک انجام بدید! اما من روش را به شما پیشنهاد میدم که به صورت رایگان می تونید بیت کوین بدست بیاورد. ارزهای دیجتال به وسیله حل کردن یکسری مسائل ریاضی توسط کامپیوتر بوجود می یان. نرم افزار های توی دنیا وجود داره که با نصب اونها روی کامپیوتر و یا گوشی موبایل می تونید بیت کوین بدست بیارید. به همین سادگی!
خب شاید بگید چرا همه اینکار انجام نمیدن تا پول دار بشن. علت های مختلفی داره یکی اینکه از این موضوع اطلاع ندارن دوما اینکه این افراد همون آدم های هستند که می گفتن فایده ای نداره و مگه عقل تو سرت نیست چرا باید وقت بابت اینکار بزاری برو سراغ یک کار درست حسابی. اما به شما میگم اینکار اصلا سرمایه نمی خواد که ریسک بخواهید انجام بدید. اصلا زمانی از شما نمیگیره شاید کمتر نیم ساعت نرم افزار نصب و فعال کنید.و بیت کوین بدست بیاورید.
این نرم افزار یک مرورگر شبیه به مرورگر کروم هست. شما کافی هنگامیکه می خواهید وارد سایت ها بیشید بجای استفاده از مروگرهای دیگه از این مرورگر استفاده کنید. تا اون نرم افزار مسائل ریاضی را برای بدست آوردن بیت کوین حل کنه و بخش کوچکی از بیت کوین به شما بده. شاید بگید این بخش کوچک ارزش زیادی نداره ولی رفته رفته این بخش های کوچک با هم جمع میشن و بزرگ تر میشن. ازون گذشته تعداد بیت کوین های موجود محدود هستند در حال حاضر نزدیک به ۱۸ میلیون بیت کوین وجود داره که حدود ۶ میلیون بیت کوین باقی مانده برای استخراج. یه معادله ساده است بعد از اینکه این ۶ میلیون بیت کوین استخراج بشن و بیت کوین دیگه ای باقی نماند چه اتفافقی می افته قیمت بیت کوین افزایش چشم گیری پیدا خواهد کرد. و افرادی که امروز سرمایه گذاری کردن آن روز ثروت زیادی خواهند داشت. پس بهتره این سرمایه گذاری رایگان از دست ندید. و همین شروع کنید.
برای ثبت نام در این مروگر باید یک حساب جی میل داشته باشید. اگه حساب جمیل ندارید از طریق لینک زیر می تونید یاد بگیرید چه طور یک حساب جی میل (gmail) بسازید.

آموزش ساخت جی میل (gmail) در صورتی که جی میل ندارید

 

 

آموزش دانلود و ثبت نام در مروگر بیت کوین

 

دانلود مرورگر بیت کوین