دعا و آیات فوق العاده مجرب جهت حل مشکلات ۷۴

دعا برای به دست آوردن محبت شخص مقابل

برای بدست آوردن محبت شخص مقابل ۲۷ دانه فلفل سیاه تهیه کرده و این آیه شریفه را هر روز بر یکی از آن ها بخواند و در آتش اندازد تا ۲۷ روز کامل گردد .اگر هزار فرسنگ راه نیز فاصله باشد پیش تو خواهد آمد و مجرب است

بخشی از آیه ۱۷ سوره انفال :
وَمَا رَمَیْتَ إِذْ رَمَیْتَ
وَلَکِنَّ اللّهَ رَمَى

الاسرار الهیه و خزینه الفوائد ص ۲۱۶

برای عشق

برای.ایجاد عشق بین زن و مرد این دعا را نوشته همراه داشته باشید.

برای باز کردن سر کتاب آنلاین +دعا های رایگان اینجا کلیک کنید

بِســــْــمِ اَللّٰه اَلرَّحْمٰـنِ الرَحیــم

غزمه علیکم برحمه اللّٰه تعالی بحق المشریق والمغریب لا اله الا اللّٰه محمد رسول اللّٰه سبوح قدوس ربنا و رب الملائکه و الروح ولا حول و لا قوه الا باللّٰه العلی العظیم.

دحوالارض یعنی چی؟

ثواب هفتاد سال رو از دست ندهیم
روز بیست و پنجم ذی القعده، هم زمان با دحوالارض یعنی گسترش یافتن زمین است. در شب این روز نیز بر اساس روایتی از امام هشتم علیه السلام حضرت ابراهیم و حضرت عیسی علیهما السلام به دنیا آمده اند. همچنین این روز به عنوان روز قیام امام زمان مهدی موعود (عج) معرفی شده است. نیز روز دحوالارض، جزء چهار روز معروفی است که روزه آن پاداش فراوان داشته و ثواب هفتاد سال روزه گرفتن دارد.

اعمال این روز چیست
روزه
روز دحوالارض از چهار روزی است که در تمام سال به فضیلت روزه گرفتن، ممتاز است و در روایتی آمده است که روزه اش مثل :x:روزه هفتاد سال :x:است؛ و در روایت دیگر کفاره هفتاد سال است و هر که این روز را روزه بدارد و شبش را به عبادت بسر آورد از برای او عبادت صد سال نوشته شود؛ و هر چه در میان آسمان و زمین وجود دارد برای کسی که در این روز روزه دار باشد استغفار می کنند. و این روزی است که رحمت خدا در آن منتشر گردیده.

نماز

آن دو رکعت است در وقت چاشت در هر رکعت بعد از حمد پنج مرتبه سوره و الشمس بخواند و بعد از سلام نماز بخواند لا حَوْلَ وَ لا قُوَّهَ إِلا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ پس دعا کند و بخواند یَا مُقِیلَ الْعَثَرَاتِ أَقِلْنِی عَثْرَتِی یَا مُجِیبَ الدَّعَوَاتِ أَجِبْ دَعْوَتِی یَا سَامِعَ الْأَصْوَاتِ اسْمَعْ صَوْتِی وَ ارْحَمْنِی وَ تَجَاوَزْ عَنْ سَیِّئَاتِی وَ مَا عِنْدِی یَا ذَا الْجَلالِ وَ الْإِکْرَامِ.

دعا

کفعمی در کتاب مصباح فرموده که خواندن این دعا مستحب است:
اللَّهُمَّ دَاحِیَ الْکَعْبَهِ وَ فَالِقَ الْحَبَّهِ……….(مراجعه به مفاتیح)

ذکر خداوند

معنای ذکر، فقط گفتن الفاظ و اوراد و نام های خداوند نیست. بهترین نوع ذکر خدا، به یاد خدا بودن و او را بر اعمال و گفتار و کردار خویش ناظردانستن است.

شب زنده داری

احیا و شب زنده داری که برابر با عبادت صد سال است.

برای باز کردن سر کتاب آنلاین +دعا های رایگان اینجا کلیک کنید

غسل

انجام غسل مستحبی به نیت روز دحوالارض

زیارت امام رضا (ع)

زیارت حضرت امام رضا(ع) که میرداماد (ره) در رساله اربعه ایام خود در بیان اعمال روز دحو الارض آن را از افضل اعمال مستحبه دانسته است.

التماس دعا

افرایش رزق

نیت کند با گلاب و زعفران نوشته شود. طهارت ثوب و بدن در هنگام نوشتن رعایت گرددو دعای ذیر را بر روی یک برگ کاغذ سفید نوشته و سپس آنرا در محل کسب، مغازه یا منزل به سمت قبله در آنجا پنهان نمود.بسم الله الرحمن الرحیم
یاالله یاالله یاالله یاالله یاالله یاالله یاالله
لا اله الا الله والله اکبر والحمدالله کثیراً اللهم انی اسئلک من فضلک و رحمتک لا حول و لا قوه الا بالله العلی العظیم
فلان بنت (ابن) فلان
یا الله یا شکیکفی یا قاهرو یا مغنی یا رزاق یا باسط یاالله

دعا و نماز رفع چشم زخم

خواندن آیه و ان یکاد الذین برای رفع چشم زخم مفید است.

۱- هنگام اذان در جایی که زندگی می کند، با صوت جهر و آشکار{صدای بلند مثل نماز صبح}، اذان بگوید .
۲- پس از نماز صبح ۵۰ آیه از قرآن را با صوت جهر و آشکار تلاوت نماید .
۳- دو سوره ی معوّذتین (فلق و ناس) را زیاد بخواند .
۴- پیش از خواب ۴ قل (یعنی سوره های کافرون، توحید، ناس و فلق) را بخواند .
۵- همراه خود قرآن داشته باشد .
۶- آیه الکرسی را فراوان بخواند وآن را نوشته و در خانه نصب کند .
۷- صدقه دادن و تکرار معوذتین و تکرار لاحول و لا قوۀ الا بالله .
۸- حرز امام جواد علیه السلام را همراه داشته باشد مثلاً در انگشتری. و این حرز باید روی پوست آهوی ۶ ماهه ی تهامه نوشته شود. (حقیر می گویم طبق احادیث انگشتر ۷جلال و عقیق یمنی اصل هم برای حفاظت خوب است .)

گشایش رزق ازدیاد مال

در هر جمعه میان دو نماز این آیه مبارکه را در یک سطر نوشته و داخل کیسه پول خود نگه دارد ٬ هرگز کیسه اش
از پول خالی نمی شود و دولت و گشایش به او رو آورد و نعمت و روزی او فراوان خواهدشد .
البته به تجربه رسیده است

آیه ده سوره اعراف :
بسم الله الرحمن الرحیم وَلَقَدْ مَکَّنَّاکُمْ فِی الأَرْضِ وَجَعَلْنَا لَکُمْ فِیهَا مَعَایِشَ قَلِیلًا مَّا تَشْکُرُونَ

هزار و یک ختم

دعای محبت شوهر به زن وبلعکس

۴۴۴ مرتبه این دعا ی زیر را بر قطعه ای نبات خوانده و به همسرتان دهید تا بخورد:

یا مُقَلِّبَ القلوب قَلِّب قَلبَها و روحَها و جَسدَها

علیٰ مَحبَّتی و عشقی و اُنْسی و اُلفَتی و مَوَدَّتی

و قبولِ قَوْلی بِحَقِّ یا بَدوح و یا وَدود اَجِب

دَعوتی یا وَصْلائیل

در حالتی که زن و شوهر با هم دعوا کرده اند و

روی دیدن همدیگر را ندارند و هر دو بر موضع

خود لج بازی و پافشاری میکنند ودر این مواقع

باید شخص سومی واسطه شود این کار را انجام

برای باز کردن سر کتاب آنلاین +دعا های رایگان اینجا کلیک کنید

دهید:

الف : ۱۰۰۱ مرتبه ذکر یا وَدود را بر دو عدد شیرینی یا قند یا آب نبات یا زولبیا بامیه یا مقداری شربت شیرین بخواند و به انها داده تا از آن بخورند.
ب: بر روی دو شیرینی یا اب نبات یا زولبیا بامیه یک بار سوره واقعه را بخوانید و بلافاصله بعد از آن این را بخوانید و به خوردشان دهید.

تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السُّورَه بِالاُلفَه و المَحَبَّه بَینَ فلان بن فلان و فلانه بنت فلانه بحق هَهْطُوبْ هَهْطُوب لُهوبْ اَجِب یا صَمْتُون ذُوبَهاء و جَمال تَوَکَّلوا یا خُدّام هذهِ السّورَهِ الشَّریفَه بِالمَحبَّه الدّائِمَه وَالوِداد بین فلان بن فلانه و فلانه بنت فلانه بِحَقِّ هذهِ السُّورَهِ عَلَیکُم و طاعَتَها لَدَیْکُم

چه کنم بختم باز بشه؟

راه حل اول

سوره ی جن را بنویسد . در آب کمی حل شود (با مداد یا آب زعفران)و موقع خروج از حمام با آن آب غسل کند خانم مجرد ازدواج خواهد کرد

راه حل دوم

از امام صادق (علیه السلام) پرسیدند تمام خواستگاری های دخترم به هم مبخورد چه کنم؟ایشان فرمودند سوره ی احزاب را بنویسد داخل ظرف در بسته گذاشته ودر مکان بلندی داخل اتاق بگذارد (مثل کمد یا هر بلندی دیگری)
و او چنین کرد و ازدواج کرد

راه حل سوم

هر کس ۴۵(ص) {منظور خود حرف ص است نه صلوات}را در شب جمعه در کاسه ی چینی به مشک و زعفران بنویسد ودر حین نوشتن بگوید

یا قاهِرُ یا قَدیم

و آن را بشوید و بخورد اگر بسته باشد گشاده شود

خزائن الاسرار/ ص ۱۴۶

سرکتاب قرآنی

نوعی طالع بینی و فلک شناسی در علوم غریبه است که مشکلات کلی و خصوصیات شخص را مشخص میکند و همچنین ستاره بین دو شخص را بررسی میکند که پس از ازدواج، آینده موفقی خواهند داشت یا خیر.
داخل سر کتاب هر نوع بستگی بخت و کار، سحر و جادو و نحوست طالع مشخص میشود.
سرکتاب جهت مشخص شدن سحر و جادو، بستگی کار و بخت، نحوست طالع، ستاره بین زن و مرد، مشکلات کار و رزق و روزی، ازدواج و طالع کلی گذشته و حال و آینده باز میشود.

بهترین دعا دعای روز عرفه است،
و بهترین چیزی که من و پیامبران پیش از من گفته اند:
((لا إله إلاَّ الله وحده لا شریک له، له الملک
وله الحمد وهو علی کل شیء قدیر))

برای باز کردن سر کتاب آنلاین +دعا های رایگان اینجا کلیک کنید

پس این دعا را زیاد تکرار نمائید…

درخواستی

مهر و محبت و احضار آتشین

طلسم زیر را در هفت برگه مجزا با گلاب و زعفران بنویسد و به مدت هفت شب ، هر شب یکی از کاغذها را پس از نماز مغرب در آتش بسوزاند.

آنچه باید بر روی ورقه بنویسد این است :

محبت و عشق و جلب و تهییج فوری فلان فرزند فلانه

(در اینجا نام فرد مورد نظر و نام مادرش را بنویسد)

بر فلان فرزند فلانه (نام خود و نام مادرش را بنویسد)

با عشق سوزان کشاندم بحق این اسماء

عطعلسع کسهم حلسعطمور

دعای فروش ملک (بسیار مجرب)

برای فروش ملک و خانه یا زمین ، دعای قرآنی ذیل را (آیات بیست و هفتم تا سی ام سوره مبارکه فاطر ) در یک کاغذ بدون خط و با گلاب و زعفران بنویسد و در میان ملک یا آپارتمان پنهان نماید یا در زمین ملک دفن کند :

بسم الله الرحمن الرحیم

یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله یا الله
أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ أَنزَلَ مِنَ السَّمَاءِ مَاءً فَأَخْرَجْنَا بِهِ ثَمَرَاتٍ مُّخْتَلِفًا أَلْوَانُهَا ۚ وَمِنَ الْجِبَالِ جُدَدٌ بِیضٌ وَحُمْرٌ مُّخْتَلِفٌ أَلْوَانُهَا وَغَرَابِیبُ سُودٌ (۲۷) وَمِنَ النَّاسِ وَالدَّوَابِّ وَالْأَنْعَامِ مُخْتَلِفٌ أَلْوَانُهُ کَذَٰلِکَ ۗ إِنَّمَا یَخْشَى اللَّهَ مِنْ عِبَادِهِ الْعُلَمَاءُ ۗ إِنَّ اللَّهَ عَزِیزٌ غَفُورٌ (۲۸) إِنَّ الَّذِینَ یَتْلُونَ کِتَابَ اللَّهِ وَأَقَامُوا الصَّلَاهَ وَأَنفَقُوا مِمَّا رَزَقْنَاهُمْ سِرًّا وَعَلَانِیَهً یَرْجُونَ تِجَارَهً لَّن تَبُورَ (۲۹) لِیُوَفِّیَهُمْ أُجُورَهُمْ وَیَزِیدَهُم مِّن فَضْلِهِ ۚ إِنَّهُ غَفُورٌ شَکُورٌ (۳۰)
یا الله یا شکیکفی یا قاهرو یا رزاق یا غنی یا باسط یا وهاب یا الله

خواص شش آیه در نجات (۱)

از معصوم نقل شده هیچ وردے از این شش آیه بهتر نیست. هر صبح بخواند و به خود بدمد هفتاد هزار بلا از او دفع شود براے نجات از زندان بخواند و بر خود دمد و اگر در میان متاع نهد از دزد ایمن گردد براے عزت و دفع دشمن اثر عجیب دارد.

براے گرفتن حاجت تا هفت روز اثر فوق العاده اے دارد. ڪه خداوند به حرمت این شش آیه هر حاجتی را روا میڪند

دستور خواندن شش آیه نجات
این عمل جهت هر نوع مشروعه باید ختم هفت روزه بگیرید و از شنبه شروع و جمعه تمام ڪنید.
هر آیه ۱۰ قاف دارد و هر قاف خاصیتی دارد. با طهارت رو به قبله بنشینید .انگشتها را بر هم نهید.یعنی ببندید مثل حالتی که در قنوت نماز دستها را بالا میارید ولی اینبار مشت ڪرده حال شروع به خواندن کنید.در قرائت سر آیه در قافها توجه کنید و نزد هر قافی انگشتی را باز کنید و از انگشت کوچک راست شروع کنید و چون آیه تمام شد انگشتها همه باز میگردد.

وقتی بعد هر آیه ڪل انگشتها باز شد ۵۰ بار( یا باقی) و ۵۰بار( یا رازق) بگویید و بعد شروع به آیه دوم ڪنید به همین منوال تا هر شش آیه تمام شود و بعد از هر آیه همان اسما را ۵۰ بار باید بگویید و در آخر ۱۴ صلوات بفرستید و حاجت بخواهید ڪه ان شا الله برآورده میشود.

خواص شش آیه در نجات (۲)

سوره مبارڪه بقره آیه شریفه ۲۴۶
بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَلَمْ تَرَ اِلیَ الْمَلَاءِ مِنْ بَنیَ اِسْرآئیلَ مِنْ بَعْدِ مُوسی اِذْ قالوُا لِنَبِیٍّ لَّهُمُ ابْعْثُ لَنا مَلِکاً نّقُاتِلْ فی سَبیلِ اللهِ قالَ هَلْ عَسَیْتُمْ اِنْ کُتِبَ عَلَیْکُمُ الْقِتالُ اَلَّا تُقاتِلوُا قالوُا وَ ما لَنا اَلَّا نُقاتِلَ فی سَبیلِ اِللهِ وَ قَدْ اُخْرِجْنا مِنْ دِیارِنا وَ اَبْنآئنا فَلَمّا کُتِبَ عَلَیْهِمُ الْقِتالُ تَوَلّوَْا الَّا قَلیلاً مِنْهُمْ وَاللهُ عَلیمُ بِالظّالمِینَ.

سوره مبارڪه آل عمران آیه شریفه ۱۸۱
بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ لَقَدْ سَمِعَ الله‌‏ُ قَوْلَ الّذَینَ قالوُآ اِنَّ اللهَ فَقیرَُ وَ نَحْنُ اَغْنِیآءُ سَنَکْتُبُ ما قالوُا وَ قَتْلَهُمُ الاَنبِیآءَ بِغَیْرِ حَقِّ وَ نَقُولُ ذُوقُوا عَذابَ الَحریقِ.

سوره مبارڪه نسآء آیه شریفه ۷۷
بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اَلَمْ تَرَ اِلیَ الّذَینَ قیلَ لَهُمْ کُفّوُآ اَیْدِیَکُمْ وَ اَقیمُوا الصَّلواهَ وَ آتُوا الزَّکواهَ فَلَمّا کُتِبَ عَلَیْهِمُ الْقِتالُ اِذا فَریقُ مِنْهُمْ یَخْشَوْنَ النّاسَ کَخَشْیَهِ اللهِ اَوْ اَشَدَّ خَشْیَهً وَ قالوُا رَبَّنا لِمَ کَتَبْتَ عَلَیْنا الْقِتالَ لَوْ لآ اَخّرَْتَنآ اِلی اجَلٍَ قَریبٍ قُلْ مَتاعُ الدُّنیا قَلیلُ وَاْلآخِرَهُ خَیْرُ لِمَنِ‎اتّقَی وَ لا تُظلَمُونَ فَتیلاً.

سوره مبارڪه المآئده آیه شریفه ۲۷
بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ وَ اتْلُ عَلَیْهمْ نَبَاَابْنَیْ آدَمَ بِالْحَقّ اِذْ قَرَّبا قُرْباناً فَتَقَبَّلُ مِنْ اَحَدِهِما وَ لَمْ یَتَقَبَّلَ مَنَ الْآخَرِ قالَ لَاَقْتُلَنَّکَ قالَ اِنَّما یَتَقَبَّلُ اللهُ مِنَ الْمُتَّقینَ.

سوره مبارڪه الرّعد آیه شریفه ۱۶
بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ قُلْ مَنْ رَّبُّ السَّماواتِ وَاْلَارْضِ قُلِ اللهُ قُلْ اَفَاَتَّخَذْتُمْ مِّن دوُنِهِ اَوُلِیآءَ لا یَمْلِکوُنَ لِاَنْفُسِهِمْ نَفْعاً وَ لا ضَرّاً قُلْ هَلْ یَسْتَوِی اْلَاعْمی وَالْبَصیرُ اَمْ هَلْ تَسْتَوِی الضُّلُماتُ وَالنّوُرُ اَمْ جَعَلوُا للهِ شُرَکآءَ خَلَقوُا کَخَلْقِهِ فَتَشابَهَ الْخَلْقُ عَلَیْهِمْ قُلِ اللهُ خالِقُ کُلِّ شَیَُ وَ هُوَ الْواحِدُ الْقَهَّارُ.

سوره مبارڪه المزمّل آیه شریفه ۲۰
بِسمِ اللهُِ الرَّحْمنِ الرَّحیمِ اِنَّ رَبَّکَ یَعْلَمُ اَنَّکَ تَقُومْ اَدْنی مِنْ ثُلُثَیِ اللَّیْلِ وَ نِصْفَهُ وَ ثُلُثَهُ وَ طآئفَه مِّنَ الّذَینَ مَعَکَ وَاللهُ یُقَدِّرُ اللَّیْلَ وَالنَّهارَ عَلِمَ اَنْ لَنْ تُحْصُوهُ فَتابَ عَلَیْکُمْ فَاقْرَؤُا ما تَیَسَّرَ مِنَ الْقُرْآنِ عَلِمَ اَنْ سَیَکُونُ مِنْکُمْ مَّرْضی وَ آخَروُنَ یَضْرِبُونَ فیِا الاَرْضِ یَبْتَغوُنَ مِنْ فَضْلِ اللهِ وَ آخَروُنَ یُقاتِلوُنَ فی سَبیلِ اللهِ فَاقْرَؤا ما تَیَسَّرَ مِنْهُ وَ اَقیموُا الصَّلواهَ وَ آتوُا الزَّکوهَ وَ اَقْرِضوُا اللهَ قَرْضاً حَسَناً وَ ما تُقَدِّمُوا لاَنْفُسِکُمْ مِّنْ خَیْرٍ تَجِدُوُه عِنْدَاللهِ هُوَ خَیْراً وَ اَعْظَمَ اَجْراً وَ اسْتَغْفِروُا اللهَ اِنَّ اللهَ غَفُورَُرَحیمُ .

برای باز کردن سر کتاب آنلاین +دعا های رایگان اینجا کلیک کنید

دوست عزیز فقط توجه کن اگر حاجت شما برآورده شده حتما بنا به وسعتون بیرون خیرات بدید.و قبل از اینکه این عمل هفت روزه را انجام بدید اول مقدار خیرات را نیت کنید و بعد شروع به انجام این ختم کنید.

اَلسَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ
وَ عَلَى الاَْرْواحِ الَّتى حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ
عَلَیْکَ مِنّى سَلامُ اللَّهِ
اَبَداً ما بَقیتُ وَ بَقِىَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ
وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّى لِزِیارَتِکُمْ

اَلسَّلامُ عَلَى الْحُسَیْنِ وَ عَلى عَلِىِّ بْنِ الْحُسَیْنِ
وَ عَلى اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلى اَصْحابِ الْحُسَیْنِ

سلام بر تو اى ابا عبداللّه و بر روانهائى که فرود آمدند به آستانت ، بر تو از جانب من سلام خدا باد همیشه تا من زنده ام و برپا است شب و روز و قرار ندهد این زیارت را خداوند آخرین بار زیارت من از شما

سلام بر حسین و بر على بن الحسین
و بر فرزندان حسین و بر اصحاب و یاران حسین

همچنین شاید مطالب زیر مورد پسندتان باشد...

افزودن یک دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.